Switches en IP randapparatuur

Tonen als Lijst Foto-tabel

Producten 1-12 van 40

per pagina
Van hoog naar laag sorteren
  1. Rating:
    0%
    Netgear JGS516PE
    Netgear JGS516PE NetGear JGS516PE, ProSafe Plus switch met 16 Gigabit Ethernet poorten waarvan 8 met PoE met een totaal budget van 85 Watt, unmanag... Meer info
    € 252,00 excl. BTW
    BEKIJK
  2. Rating:
    0%
    NetGear FS728TP
    NetGear FS728TP Netgear FS728TP, 24-poorts Fast Ethernet (10/100 Mbits/sec) ProSafe Smart Switch, full PoE (24 poorten PoE IEEE 802.3af, totaal bud... Meer info
    € 363,30 excl. BTW
    BEKIJK
  3. Rating:
    0%
    Netgear FS108
    Netgear FS108 NetGear FS108, desktop ProSafe switch met 8 Fast Ethernet poorten (10/100 Mbit) met Auto-Uplink, netspanningsadapter meegeleverd Meer info
    € 35,70 excl. BTW
    BEKIJK
  4. Rating:
    0%
    Etherwan EX34080-00B
    Etherwan EX34080-00B Etherwan EX34080-00B Unmanaged Industriële 8-poorts 10/100 (4 x PoE) PoE-switch Etherwan EX34080-00B: Unmanaged industriële sw... Meer info
    € 306,60 excl. BTW
    BEKIJK
  5. Rating:
    0%
    Netgear FS-105 - 5 voudige switch
    Netgear FS-105 - 5 voudige switch NetGear Desktop FS-105, 5-voudige Fast Ethernet Switch De ProSafe FS105 is een eenvoudige 5 poorts switch in comp... Meer info
    € 30,45 excl. BTW
    BEKIJK
  6. Rating:
    0%
    Veracity VCS-4P1-MOB
    Veracity VCS-4P1-MOB Veracity VCS-4P1-MOB, compacte switch die PoE/PoE Plus levert vanaf laagspanning (12/24 VDC of lager), ideaal voor gebruik in ... Meer info
    € 302,40 excl. BTW
    BEKIJK
  7. Rating:
    0%
    Veracity VOR-ORM-XT
    Veracity VOR-ORM-XT Veracity Outreach Max Ethernet-extender met PoE voor het verlengen van de kabelafstand van LAN aansluiting, gebruik per 90 mete... Meer info
    € 290,85 excl. BTW
    BEKIJK
  8. Rating:
    0%
    Etherwan EX17082A
    Etherwan EX17082A Etherwan EX17082A Unmanaged 8-poorts 30W PoE 10/100BASE-TX Ethernet-switch+ 2 poorten Gigabit Combo SFP Etherwan EX17082A 8-poort... Meer info
    € 283,50 excl. BTW
    BEKIJK
  9. Rating:
    0%
    NetGear AGM731F
    NetGear AGM731F Netgear ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP - MultiMode Type connector: LC. Type glasvezel: 2x MultiMode. Ondersteunt zowel 5... Meer info
    € 280,35 excl. BTW
    BEKIJK
  10. Rating:
    0%
    Etherwan SDR-240-48
    Etherwan SDR-240-48 Etherwan SDR-240-48 240W/5A DIN-Rail 48VDC industriële voeding " Etherwan SDR-240-48:ingangsspanning 230Vac ( 88 - 264VAC )uitg... Meer info
    € 275,10 excl. BTW
    BEKIJK
  11. Rating:
    0%
    Etherwan EX-0155NSP-MB2L
    Etherwan EX-0155NSP-MB2L Etherwan 100BASE- 2KM 62.5/125um50/125um, MM 2km 1310 Duplex LC SFP module Etherwan 100BASE- 2KM 62.5/125um50/125um, MM 2k... Meer info
    € 36,75 excl. BTW
    BEKIJK
  12. Rating:
    0%
    Netgear FS-116P
    Netgear FS-116P NetGear Desktop FS-116P 16-voudige switch waarvan 8 poorten PoE De ProSafe FS116P biedt voeding en data vanaf een centraal punt, do... Meer info
    € 252,00 excl. BTW
    BEKIJK
Tonen als Lijst Foto-tabel

Producten 1-12 van 40

per pagina
Van hoog naar laag sorteren
Contact Us
CONTACT